КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайт

Головна > Новини > Після капітального ремонту вийшов на лінію черговий тролейбус "Škoda 14Tr" №141

15.12.2015

30 листопада 2015 року в КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР із капітального ремонту після граничного пробігу 240 тис. км., вийшов на лінію черговий тролейбус №141.

При виконанні ремонтних робіт було замінено бокову обшивку салону, проведена заміна ізоляційного покриття поручнів у салоні, замінено обшивку спинок та сидінь, проведена заміна передніх лобових та задніх вікон, було виконано скління дверних створок.

Також на тролейбусі було замінено на нові колісні диски та шини, встановлено новий компресор, замінено амортизатори підвіски та встановлено нові плафони зовнішнього освітлення та нові фари, замінено на нові ричаги склоочищувачів лобових вікон.

На тролейбусі були виконані роботи по ремонту каркасу кузова, ремонту механічної та пневматичної системи, проведено заміну тормозних камер з енергоакумуляторами, замінено регулятори положення кузова та зовнішньої обшивки кузова тролейбуса, яка була закріплена алюмінієвим декоративним профілем.

Підлога салону була замінена водостійкою фанерою та покрита спеціальним ізоляційним покриттям.

В салоні тролейбуса були виконані роботи по заміні обшивки стелі. На підлозі кабіни водія застелений ліноліум.

Замінено генератор, двигун генератора, двигуни обдуву, пневморесори, проведений капітальний ремонт силового блоку тролейбуса: замінено конденсатори, діоди та теристори.

Після виконання робіт тролейбус був пофарбований якісною автомобільною фарбою.

Ось такий вигляд тролейбус мав та в процесі проведення ремонтних робіт.Copyright © 2015 - 2018 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.