This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайтНовини > КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР надає послугу "тролейбус на замовлення"

24.06.2019

КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР як завжди надає послуги мешканцям та гостям м.Рівне на замовлення для проведення екскурсій мальовничими вуличками міста.

22 та 23 червня 2019 року відбулося проведення "Випускних вечорів" по всіх школах міста Рівне. І як завджи, КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР прийняло активну участь у проведенні святкування "випускних вечорів" міста Рівне.

Так і в ці святкові вечори тролейбуси перевозили випускників до місць святкування, а також здійснювали екскурсійні перевезення по місту.

Ще заздалегідь, починаючи з минулого року, батьки випускників здійснювали бронювання "тролейбусів на замовлення" на ці святкові дні.

І як завжди особливою популярністю та шаленим попитом в цьому році, як і в попередні, користувався наш Рівненський "білосніжний красень", єдиний в Україні та Європі - "ДУОБУС".

Решта замовлень виконували тролейбуси "Дніпро Т203", які завдяки опції автономного ходу, доставляли випускників у віддалені куточки міста для проведення святкувань.


Колективи випускників були дуже вдячні за гарний настрій та приємні враження від поїздок.


Колектив КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР з радістю виконає будь яке замовлення на екскурсійне перевезення мальовничими вуличками нашого міста.

Copyright © 2015 - 2019 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.