КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайт

Головна > Новини > Міський голова привітав працівників КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР з професійним святом.

30.10.2017

29 жовтня в Україні відзначатимуть День автомобіліста і дорожника.

Так, 27 жовтня 2017 року, саме з цієї нагоди у залі Комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради зібралося понад дві сотні його працівників. Цьогоріч, для водіїв, механіків, кондукторів, - всіх тих, хто щодня організовує перевезення десятків тисяч рівнян, організували святковий концерт, а найкращих спеціалістів нагородили подяками та почесними грамотами. Цю місію виконував особисто міський голова Рівного Володимир Хомко.

Міський голова Рівного Володимир Хомко:

«Від щирого серця вітаю вас з Днем автомобіліста і дорожника, це надзвичайно важливе свято. Хіба можна уявити сучасну державу без транспорту? Уявіть щоб на день не вийшов комунальний транспорт, зупинилось би абсолютно все, дуже шкода, що не всі цінують вашу роботу. Попри всі негаразди в цей день хочу побажати вам добра і здоров’я та процвітання вашому підприємству. Зі святом вас!»

Також прийшли привітати колектив підприєства з професійним святом: начальник управління транспорту і зв'язку Миронюк Віталій Мілентійович, начальник управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Мисюра Федір Миколайович, депутат Рівненської міської ради, голова постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та екології Нестерук Олександр Петрович, голова обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Стрілець Уляна Микитівна.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, за вагомий внесок в розвиток транспортної інфраструктури міста та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, директор підприємства Ткачук Валентин Миколайович, нагородив 112 працівників підприємства.


Copyright © 2015 - 2018 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.