КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайт

Головна > Новини > Після проведеного капітального ремонту вийшов на лінію черговий тролейбус "Škoda 14Tr" №158

07.12.2016

02 грудня 2016 року в КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР з капітального ремонту після граничного пробігу 240 тис. км., вийшов на лінію черговий тролейбус "Škoda 14Tr" №158.

При виконанні ремонтних робіт тролейбуса було проведено заміну зовнішньої обшивки кузова тролейбуса, яка була закріплена декоративним алюмінієвим профілем, замінено ізоляційне покриття підлоги салону, замінено обшивку спинок та сидінь салону, проведено заміну передніх лобових вікон та виконано скління дверних створок.

Також на тролейбусі було замінено на нові передні шини та виконана заміна колісних дисків, встановлено новий компресор та генератор, виконана заміна амортизаторів підвіски, встановлено нові фари та елементи зовнішнього освітлення.

На тролейбусі були виконані роботи по ремонту каркасу кузова, ремонт механічної та пневматичної системи, проведено заміну задніх гальмівних камер енергоакумуляторів, замінено регулятори положення кузова.

Також була замінена підлога салону водостійкою фанерою та покрита спеціальним ізоляційним покриттям, яке оздоблено алюмінієвим кутником. В салоні тролейбуса були виконані роботи по заміні обшивки стелі та бокової обшивки салону.

Після виконання робіт тролейбус був пофарбований якісною автомобільною фарбою.


Copyright © 2015 - 2018 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.