КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

Офіційний сайт

Головна > Новини > Після проведеного середнього ремонту вийшов на лінію черговий тролейбус "Škoda 14Tr" №103

27.09.2016

26 вересня 2016 року в КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР із середнього ремонту після граничного пробігу 90 тис. км., вийшов на лінію черговий тролейбус №103.

При виконанні ремонтних робіт тролейбуса було замінено бокову обшивку салону, проведена заміна ізоляційного покриття підлоги салону, замінено обшивку спинок та сидінь, проведена заміна передніх лобових вікон, проведено скління дверних створок.

Також на тролейбусі було замінено на нові передні шини та колісні диски, встановлено новий компресор, замінено амортизатори підвіски, встановлено нові фари та нові елементи зовнішнього освітлення.

На тролейбусі були виконані роботи по ремонту каркасу кузова, ремонту механічної та пневматичної системи, проведено заміну задніх гальмівних камер з енергоакумуляторами, замінено регулятори положення кузова.

Також замінена підлога салону водостійкою фанерою та покрита спеціальним ізоляційним покриттям, яке оздоблено алюмінієвим кутником. В салоні тролейбуса були виконані роботи по заміні обшивки стелі та бокової обшивки салону.

Після виконання робіт тролейбус був пофарбований якісною автомобільною фарбою.


Copyright © 2015 - 2018 КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР. Всi права застережено.